A wiccáról kezdőknek - A modern boszorkányság alapelvei és gyakorlata P

A wiccáról kezdőknek - A modern boszorkányság alapelvei és gyakorlata P
Szerző: Thea Sabin
Fordította: Uzsoki Eszter
Megjelenés: 2009
ISBN: 9789633709146
Terjedelem: 284
Állapot: antikvár
Nyelv: magyar
Termékazonosító: 1296

A könyv tartalmáról

Talán sokan hallottak már a modern boszorkányságról, a wiccáról, ám csak homályos elképzeléseik vannak arról, hogy mit is takar ez a szó valójában. A boszorkányság napjainkban a leggyorsabban növekvő vallások egyike, és a sebes fejlődés rengeteg pontatlansággal és félreértéssel jár együtt. Kezdőként bizony nehéz dolgunk van, ha ki akarjuk válogatni a helytálló kijelentéseket a hamis állítások közül.
A wiccáról kezdőknek című kötet a wiccáról szóló legfontosabb tudnivalók áttekinthető és szemléletes összefoglalója. Az alapoktól haladunk fokozatosan előre, miközben egyre magasabb szintű tudást és egyre bonyolultabb gyakorlatokat sajátíthatunk el, mint például:

- Transz, meditáció, ösvénymunka
- A wicca erkölcsiség alapelvei
- Oltárok, mágikus eszközök és más fontos tárgyak
- Jelentéssel bíró, személyes szertartások kialakítása
- Varázslás, ötletek saját igézeteink megírásához

A szerző művei

Webáruházunk oldalain található információk, illetve termékek nem helyettesíthetik a megfelelő szakember/orvos véleményét, amennyiben egészségügyi problémája van, kérjük minden esetben forduljon háziorvosához.